Bezpieczne spalacze tłuszczu - ranking 2

Bezpieczne spalacze tłuszczu

 

Spalacze tłuszczu - roślinne fut burners

 

Spalacze tłuszczu - roślinne fut burners, które zamiennie nazywane są również termogenikami, są to suplementy diety, których działanie ukierunkowane jest na dwa procesy:

 

TERMOGENEZA, która pozwala na szybszą i efektywniejszą redukcję tłuszczu i polega na utrzymaniu podwyższonej ciepłoty ciała

LIPOLIZA, polega ona na rozkładaniu cząsteczek tłuszczu, które stają się bardziej dostępne podczas wysiłku

 

 

Papryczki chilli - Aktywną substancją w papryczce chili jest kapsaicyna, często dodawana do preparatów odchudzających. Spożycie kapsaicyny powoduje wzrost termogenezy organizmu i zwiększa zdolność do spalania tłuszczu. Najwyższą możliwą dawkę kapsaicyny zawiera suplement diety - 

 

 

Naturalny spalacz tłuszczu, dieta, odchudzanie, odporność, witamina c, habaicyna, ekobalans.png

 

 

Kofeina - a raczej kawa. Głównym składnikiem aktywnym kawy jest kofeina, która działa pobudzająco. Kofeina stwarza korzystne warunki do spalania tkanki tłuszczowej, dzięki nasileniu aktywności szlaków metabolicznych uczestniczących w tym procesie oraz hamowaniu łaknienia.

Osoby spożywające kofeinę na kilkadziesiąt minut przed wysiłkiem spalają więcej tłuszczu i mają większą motywację do prowadzenia aktywności. Nie dziwi więc fakt, że to bazowy składnik większość dostępnych obecnie preparatów odchudzająco-stymulujących.

 

Naturalny spalacz tłuszczu, kawa

 

 

 Kurkuma - wspomaga metabolizmu tłuszczu, zmniejsza szybkość jego magazynowania w komórkach wątroby, może również wykazywać niewielkie działanie termogeniczne. Zawarte w niej aktywne substancje hamują wydzielanie mediatorów stanu zapalnego, co przyczynia się dodatkowo do szybszej regeneracji po wysiłku fizycznym. 

 

kurkuma

 

 

 Ocet jabłkowy i zawarte w nim kwasy owocowe, w tym przypadku - kwas jabłkowy, stosowane są również w kosmetologii. Kwasy owocowe hamują bowiem wchłanianie sporej ilości tłuszczu z pożywienia. Oznacza to, że to, co zjadamy nie dostarcza tylu kalorii, ile wynikałoby z wyliczeń. 

 

Kwas jabłkowy, ocet jabłkowy

 

Kombucha najszybciej, bo już po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji herbatą z kombuchą, zauważymy działanie na układ pokarmowy. W procesie fermentacji powstają żywe kultury bakterii, które wspierają jelita, poprawiają trawienie, koją stany zapalne i działają korzystnie na odchudzanie.

Kwas mlekowy zapobiega zaparciom, a pirydoksyna (witamina B6) ma kluczowe znaczenie w walce z otyłością. Badania z 2005 roku wykazały, że dzięki zawartości kwasu octowego, jabłkowego i polifenoli kombucha ogranicza gromadzenie się tłuszczu w organizmie.

   

               Herbata, kombucha, grzyb

 

 

 

 Jagody acai zawarte w jagodach przeciwutleniacze pomagają w usuwaniu z organizmu toksyn, natomiast błonnik w nich zawarty wspomaga proces trawienia żywności. Dodatkowo jagody acai należą do termogeników, tzn. podwyższają temperaturę ciała wykorzystując energię z tkanki tłuszczowej, co przyspiesza proces odchudzania.

 

            Naturalny spalacz tłuszczu, dieta, odchudzanie, witamina c, jagody acai, przeciwutleniacze,ekobalans

 

  Cynamon - stabilizuje poziom insuliny, jednego z kluczowych hormonów, odpowiadających za metabolizm węglowodanów. Pomaga zmniejszyć apetyt na słodycze i zlikwiduje napady wilczego głodu.

 

cynamon

 

 

Zielona herbata - O korzystnym wpływie zielonej herbaty na odchudzanie słyszał chyba każdy.Obecne w niej pigalokatechiny hamują apetyt, przyspieszają metabolizm, zwiększają termogenezę. Naukowcy odkryli również, że zielona herbata hamuje nieco wchłanianie tłuszczu z pożywienia w przewodzie pokarmowym.

 

Zielona herbata jest bezpieczna dla osób z problemami sercowymi, nie podnosi ciśnienia tętniczego, więc może okazać się alternatywą dla kofeiny. By czerpać z jej pozytywnych właściwości najlepiej wypijać kilka filiżanek dziennie.

 

 

Zielona herbata 

 

 

Należy jednak pamiętać, że samo stosowanie roślinnych spalaczy tłuszczu nie wystarczy. Istotna jest regularna aktywność fizyczna mobilizująca mięśnie do pracy, a co za tym idzie – do wykorzystywania zapasów tłuszczu jako źródła energii, i odpowiednia dieta.

 

Zacznij już dziś oto trzy kroki:

Stosuj tylko zdrowe i bezpieczne spalacze tłuszczu.

Możesz zacząć swoją aktywność od spacerów.

 Dieta jest tylko jedna, mniej jeść.

 

Komentarze do wpisu (2)

3 stycznia 2018

Polecam kombuchę i jagody acai. Mają mnóstwo dodatkowych korzyści oprócz odchudzania.

3 stycznia 2018

Mniej jeść i unikać cukru. Poza tym można się wspomóc kapsaicyną która jest jednym z najlepszych termogeników naturalnego pochodzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl